Aktualnosci - CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI "ESKULAP" W KROTOSZYNIE

Centrum Kształcenia i Doskonalenia  ESKULAP w Krotoszynie

Przejdź do treści
 
Uroczysta Inauguracja Studiów Podyplomowych  w Krotoszynie 2018

Informujemy, że trwa rekrutacja na studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki, Ekonomii i Informatyki w różnych specjalnościach.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów w zakładce REKRUTACJA
Uroczysta Inauguracja Studiów Podyplomowych  w Krotoszynie 2017
 


Informujemy, że dnia 21 października 2017 r. o godz. 8.00 rozpoczynamy studia podyplomowe na kierunkach: OLIGOFRENOPEDAGOGIKA, ZINTEGROWANA EDUKACJA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA, PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE.


Uroczysta Inauguracja Studiów Podyplomowych  w Krotoszynie 2016

 
Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oświatowego, Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie nawiązało współpracę z Wielkopolską Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej w zakresie studiów podyplomowych z: oligofrenopedagogiki, przygotowania pedagogicznego, języka angielskiego w zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz innych specjalności (www.centrumeskulap.eu).
 
W dniu 22 października 2016r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie rozpoczęła się uroczysta inauguracja Studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki.         
W imieniu Pana prorektora, prof. zw. dr hab. Ireneusza Kubiaczyka, indeksy studentom pierwszego semestru wręczyła Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie, mgr Wanda Kruszczyńska, która studentom i kadrze pedagogicznej życzyła wytrwałości i sukcesów, zarówno w przekazywaniu wiedzy jak i jej zdobywaniu.
Wróć do spisu treści